KONST / Litografier / Färglitografi 14964234
nr 1496 4234
Joan Miró
(1893-1983), Spanien
Färglitografi, 1966. Litografisk affisch, ej signerad. Yttermått inklusive ram: 67x53 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 18:51:24
300 kr